TEL : 0212 512 89 99
 

Hsr Çok Fonksiyonlu Reflektör Işıklı İkaz Lambası

Hsr Çok Fonksiyonlu Reflektör Işıklı İkaz Lambası, Hsr Oto Reflektör Güneş EnerjiliReflektör Güneş Enerjili Aracınızda mutlaka bulundurmanız gereken reflektör.Acil durumlarda kullanılmala berab

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Stok Durumu: 50

Ürün Kodu: HIS-HSR-RFL

Etiketler:  HsrÇok FonksiyonluReflektörIşıklıİkaz Lambası

Hsr Oto Reflektör Güneş Enerjili

Reflektör Güneş Enerjili 

Aracınızda mutlaka bulundurmanız gereken reflektör.
Acil durumlarda kullanılmala beraber , her türlü farkedilmenizi gerektiren hobilerinizde de kullanabilirsiniz.

500 Lümendir.

Avrupa standartlarındaki reflektörle trafikte acil durumlarda sizi koruyacak ve trafik akışını aksatmamanızı sağlayacak.

Trafikte acil durumlarda ihtiyacınız olan ve aracınızda mutlaka bulundurmanız gereken hem şarjlı, hem güneş enerjili reflektör.

Özellikleri : 

1.üzerindeki güneş panalei ile Güneş enerjisi ile şarz olur mıcro şarz girişi ile tüm cep telefonu şarz cihazları ile şarj edilebilmektedir. Usb şarj aparatı paket içerisinde bulunmaktadır prizdeki usb şarj edebilen priz aparatları ile de şarj edebilirsiniz veya usb yi bilgisayar vb. teknolojik aletleriniz ile de ürünümüzü şarj edebilrsiniz. Hemen altındaki powerbank kullanma özelliği kısmı ile de acil durumlarda aracınızda veya kamp yerinde kullanmakta olduğunuz bu ürünümüzden telefonunuza şarj takviyesi yapabilirsiniz.

2. 5 kademeli aydınlatma: 1. kez bastığınızda ortadaki cob led ler tek ve beyaz ışık güçlü olarak verir, 2. kez bastığınızda ortadaki yuvarlak cob ledler zayıf ışık verir, 3. kez bastığınızda ise üçgen şeklinde bulunan kırmızı bölümdeki reflektör şeklindeki ışıklar güçlü bir şekilde yanar, 4. kez bastığınızda hızlı bir uyarı çakar lamba gibi yanıp sönerek kırmızı ışıklar devreye girer , 5. kez bastığınızda ise aynı 4. kez bastığınızdaki gibi çakar lamba benzeri ışık verir lakin yanıp sönme işlevi yavaşlamış olur uyarı ışıkları yavaş veya uzun aralıklarla yanıp söner. 

3. Uzun basınca kapanır.

4. 500 lümen gücünde aydınlatma

5. Kırmızı  Işık yardım isteme modu veya araç arızasında reflektör olarak kullanılabilir.

6. Aynı zamanda powerbank olarak kullanılablir